27 C
Kathmandu
Saturday, May 8, 2021

प्रमुख पदमा अहिलेसम्मको कसले कहाँ कहाँ जिते ? पछिल्लो जानकारी

- Advertisement -
- Advertisement -spot_imgspot_img

प्रमुख पदमा विजयी
नेपाली कांग्रेस

२७) बझाङको बुंगल नगरपालिका–धनबहादुर विष्ट
२६) भोजपुरको अरुण गाउँपालिका–गजेन्द्रबहादुर कार्की
२५) पाल्पाको माथागढी गाउँपालिका–सन्तोष थापा मगर
२४) अछामको कमलबजार नगरपालिका–ओमप्रकाश विष्ट
२३) डोटीको बड्डिकेदार गाउँपालिका–कृष्णबहादुर चन्द
२२) दाङको राजपुर गाउँपालिका–लोकराज केशी
२१) बैतडीको दशरथचन्द नगरपालिका–नरेन्द्रसिंह थापा
२०) ताप्लेजुङको आठराई त्रिवेणी गाउँपालिका–विश्व सिटौला
१९) बैतडीको सुर्नया गाउँपालिका–वीरबहादुर विष्ट
१८) भोजपुरको भोजपुर नगरपालिका–कैलाशकुमार आले
१७) पाँचथरको तुम्देवा गाउँपालिका – होम थापा
१६) ताप्लेजुङको मेरिङ्देन गाउँपालिका – गणेशबहादुर लिम्बू
१५) गुल्मीको चन्द्रकोट गाउँपालिका – द्रोण बहादुर खत्री
१४) नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिका – राजकुमार शर्मा
१३) डडेलधुराको गन्यापधुरा गाउँपालिका – नवल मल्ल
१२) खोटाङको ऐंसेलुखर्क गाउँपालिका – विश्वनाथ निरौला
११) बाजुराको हिमाली गाउँपालिका – गोविन्द बहादुर मल्ल
१०) डोटीको डाक्टर केआई सिंह गाउँपालिका – लोकेन्द्रबहादुर शाही
९) डडेलधुराको आलिताल गाउँपालिका – बलबहादुर गुरुङ्गले
८) डडेलधुराको भागेश्वर गाउँपालिका – कौषिला भट्ट
७) गुल्मीको गुल्मीदरबार गाउँपालिका – अशोक थापा
६) दार्चुला महाकाली नगरपालिका – हंसराज भट्ट
५) बाजुराको बडिमालिका नगरपालिका – पदम बडुवाल
४) संखुवासभाको चिचिला गाउँपालिका–पासाङ नर्बु शेर्पा
३) संखुवासभाको सिलिचुङ गाउँपालिका–रामकुमार राई
२) बझाङको काँडा गाउँपालिका – राजेन्द्र धामी
१) बाजुराको छेडेदह गाउँपालिका–नरबहादुर राउत

नेकपा एमाले

३०) बाजुराको स्वामीकार्तिक गाउँपालिका– चिरञ्जीवी शाही
२९) गुल्मीको रुरु गाउँपालिका–निलकण्ठ गौतम
२८) भोजपुरको पौवादुम्मा गाउँपालिका–किरण राई
२७) भोजपुरको ट्याम्केमेयुङ गाउँपालिका– धु्रबराज राई
२६) पाल्पाको निस्दी गाउँपालिका–मुतmबहादुर सारु
२५) इलामको सन्दकपुर गाउँपालिका–उदयबहादुर राई
२४) गुल्मीको रेसुंगा नगरपालिका–डिल्लीराज भुषाल
२३) तेह्रथुमको मेन्छ्यायम गाउँपालिका–यादवबहादुर खापुङ
२२) भोजपुरको हतुवागढी गाउँपालिका–प्रेमकुमार राई
२१) पाल्पाको पूर्वखोला गाउँपालिका – नुनबहादुर थापा
२०) पाँचथरको हिलिहाङ गाउँपालिका – भवानी प्रसाद लिङ्देन
१९) खोटाङको लामिडाँडा गाउँपालिका – लिलाबहादुर निरौला
१८) पाल्पाको तिनाउ गाउँपालिका – ओम बहादुर घर्ती
१७) दार्चुलाको अपि हिमाल गाउँपालिका – डीएन घाजिरे
१६) दार्चुलाको लेकम गाउँपालिका – परमानन्द जोशी
१५) बझाङको तल्कोट गाउँपालिका – लालबहादुर विष्ट
१४) उदयपुरको ताप्ली गाउँपालिका – उद्धवबहादुर थापा
१३) बझाङको विथ्थड चिर गाँउपालिका – पे्रम बोहरा
१२) नवलपरासीको सुस्ता गाउँपालिका – रामप्रसाद पाण्डे
११) बझाङको दुर्गाथली गाउँपालिका – प्रयागराज जोशी
१०) धनकुटाको खाल्टासिम्पाङ शहीद भूमि गाउँपालिकामा – मनोज राइ
९) ताप्लेजुङ मैवाखोला गाउँपालिकामा – राजन थक्लुङ
८) बझाङको थलारा गाउँपालिका – भुवनेश्वर उपाध्याय
७) भोजपुरको रामप्रसाद राई गाउँपालिका – विजय राई
६) डढेलधुराको अमरगढी नगरपालिका – विश्वेश्वरप्रसाद ओझा (विपिन)
५) बाजुराको गहुमुल गाउँपालिका – हरि रोकाया
४) बैतडीको पञ्चेश्वर गाउँपालिका – गोरखबहादुर चन्द
३) खोटाङको जन्तेढुंगा गाउँपालिका – शंकरबहादुर राई
२) बझाङको मस्टा गाउँपालिका – कर्णबहादुर कठायत
१) बाजुराको पाण्डवगुफा गाउँपालिका – कालीबहादुर शाही

माओवादी केन्द्र

१२) भोजपुरको आमचोक गाउँपालिका–अशोक राई
११) रोल्पाको सुनछहरी गाउँपालिका–निमकान्त डाँगी
१०) रोल्पाको दुईखोली गाउँपालिका–आशबहादुर पुन
९) रोल्पाको थवाङ गाउँपालिका – वीरबहादुर घर्ती
८) डोटीको बागटान गाउँपालिका– कमलबहादुर गड्सिला
७) डडेलधुराको अजयमेरु– उमेश भट्ट
६) रुकुमको सिस्ने गाउँपालिका – कुमारी बराल
५) रुकुमको भूमे गाउँपालिका – रामसुर बुढा
४) दाङको बंगलामुखी गाउँपालिका – भक्तबहादुर वली
३) रुकुमको पुथा उत्तरगंगा गाउँपालिका – ओम प्रसाद घती
२) सोलुखुम्बुको महाकुलुङ्ग गाउँपालिकामा – सागर किराँती
१) सोलुखुम्बुको लिखुपिके गाउँपालिका अध्यक्ष – डम्बरबहादुर बस्नेत

जनमोर्चा

१) प्यूठानको मल्लरानी गाउँपालिका – अमरध्वज राना

नयाँ शक्ति–संघीय समाजवादी फोरम नेपाल

१) बाँकेको नरैनापुर गाउँपालिका – इस्तियाक अहमद साह

 

उपप्रमुख पदमा विजयी

कांग्रेस

२१) बझाङको बुंगल नगरपालिका–धनबहादुर विष्ट
२०) भोजपुरको अरुण गाउँपालिका–विनिता ढकाल
१९) पाल्पाको माथागढी गाउँपालिका– निर्मला भट्टराई
१८) अछामको कमलबजार नगरपालिका–भूमिसरा बजगाईं ढकाल
१७) डोटीको बड्डिकेदार गाउँपालिका–इन्द्रा कुमारी बोहरा
१६) दाङको राजपुर गाउँपालिका–धनपति यादव
१५) बैतडीको दशरथचन्द नगरपालिका–मीना चन्द
१४) तेह्रथुमको मेन्छ्यायम गाउँपालिका–गीतादेवि तिम्सिना
१३) नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिका – अञ्जु चौधरी
१२) डडेलधुराको गन्यापधुरा गाउँपालिका – कमला ठगुन्ना
११) बाजुराको हिमाली गाउँपालिका – चन्द्रादेवी वुढा
१०) डोटीको डाक्टर केआई सिंह गाउँपालिका – मिना विष्ट
९) डडेलधुराको आलिताल  गाउँपालिका – जला देवी वोगटी
८) डडेलधुराको भागेश्वर गाउँपालिका – पदम वोहरा
७) गुल्मीको गुल्मीदरबार गाउँपालिका – मिना भण्डारी
६) दार्चुला महाकाली नगरपालिका – सोना बोहोरा
५) बाजुराको बडिमालिका नगरपालिका – कविता विष्ट
४) बझाङको काँडा गाउँपालिका – कल्पना बोहरा
३) बाजुराको छेडेदह गाउँपालिका – कुन्ती बुढा साउद
२) संखुवासभाको चिचिला गाउँपालिका – यदुकुमारी राई
१) संखुवासभाको सिलिचुङ गाउँपालिका – लालकुमारी कुलुङ

एमाले

३५) बाजुराको स्वामीकार्तिक गाउँपालिका– मिमा बुढा
३४) गुल्मीको रुरु गाउँपालिका– लक्ष्मी पन्थ
३३) भोजपुरको ट्याम्केमेयुङ गाउँपालिका– इन्द्रावती राई
३२) पाल्पाको निस्दी गाउँपालिका–रीता कुमारी अर्याल
३१) इलामको सन्दकपुर गाउँपालिका–शोभा पराजुली
३०) गुल्मीको रेसुंगा नगरपालिका–सीता भण्डारी
२९) ताप्लेजुङको आठराई त्रिवेणी गाउँपालिका–मञ्जु भट्टराई
२८) बैतडीको सुर्नया गाउँपालिका–लिला विष्ट
२७) भोजपुरको हतुवागढी गाउँपालिका–चन्द्रमा राई
२६) भोजपुरको भोजपुर नगरपालिका–ममिता राई
२५) पाल्पाको पूर्वखोला गाउँपालिका – भागिरथी भट्टराई
२४) पाँचथरको तुम्देवा गाउँपालिका – धन साँवा
२३) पाँचथरको हिलिहाङ गाउँपालिका – सुमित्रा उप्रेती
२२) खोटाङको लामिडाँडा गाउँपालिका – समला राई
२१) पाल्पाको तिनाउ गाउँपालिका – दमयन्ती थापा
२०) ताप्लेजुङको मेरिङ्देन गाउँपालिका – कल्पना तुम्बाहाम्फे
१९) गुल्मीको चन्द्रकोट गाउँपालिका – पार्वती अर्याल
१८) दार्चुलाको अपि हिमाल गाउँपालिका – उर्मिला बोहरा
१७) दार्चुलाको लेकम गाउँपालिका – माधवी जोशी
१६) बझाङको तल्कोट गाउँपालिका – धनलक्ष्मी खत्री
१५) डोटीको बागटान गाउँपालिका– भगवती बम
१४) उदयपुरको ताप्ली गाउँपालिका – कमलामाया राई
१३) खोटाङको ऐंसेलुखर्क गाउँपालिका – पुष्पकला भुजेल
१२) बझाङको विथ्थड चिर गाँउपालिका – जानकी बोहरा
११) नवलपरासीको सुस्ता गाउँपालिका – इन्द्रकुमारी चौधरी
१०) बझाङको दुर्गाथली गाउँपालिका – पार्वती देवी जप्रेल
९) धनकुटाको खाल्टासिम्पाङ शहिद भूमि गाउँपालिकामा – रत्नश्वरी राई
८) ताप्लेजुङ मैवाखोला गाउँपालिकामा – कैसिला थक्लुङ
७) बझाङको थलारा गाउँपालिका – गंगुदेवी खडायत
६) डढेलधुराको अमरगढी नगरपालिका – संगिता भण्डारी
५) बाजुराको गहुमुल गाउँपालिका – सीता थापा
४) बैतडीको पञ्चेश्वर गाउँपालिका – विना भट्ट
३) खोटाङको जन्तेढुंगा गाउँपालिका – विमला राई
२) बझाङको मस्टा गाउँपालिका – भगवती बोहरा
१) बाजुराको पाण्डवगुफा गाउँपालिका – ऐना गिरी

माओवादी केन्द्र

१३) भोजपुरको आमचोक गाउँपालिका–सीता राई
१२) भोजपुरको पौवादुम्मा गाउँपालिका–सम्झना राई
११) रोल्पाको सुनछहरी गाउँपालिका–हितकुमारी बुढा
१०) रोल्पाको दुईखोली गाउँपालिका–पवित्रा घर्ती
९) रोल्पाको थवाङ गाउँपालिका – रामकिरणी रोका
८) डडेलधुराको अजयमेरु– कलावती भाण
७) रुकुमको सिस्ने गाउँपालिका – गोवद्धन बुढा
६) रुकुमको भूमे गाउँपालिका – मनकुमारी बुढा
५) दाङको बंगलामुखी गाउँपालिका – यमुना थापा मगर
४) रुकुमको पुथा उत्तरगंगामा गाउँपालिका – ओमकुमारी घर्ती
३) सोलुखुम्बुको महाकुलुङ्ग गाउँपालिकामा – विपना कुलङ
२) भोजपुरको रामप्रसाद राई गाउँपालिका – सम्झना राई
१) सोलुखुम्बुको लिखुपिके गाउँपालिका – प्रमिला बस्नेत

जनमोर्चा

१) प्यूठानको मल्लरानी गाउँपालिका – सरिता जिसी

नयाँ शक्ति–संघीय समाजवादी फोरम नेपाल

१) बाँकेको नरैनापुर गाउँपालिका – जयन्तीदेवी श्रीवास्तव

असार-१७, २०७४

- Advertisement -

ताजा खबर

- Advertisement -spot_img

Related news

एक उत्तर छोड्न

कृपया आफ्नो टिप्पणी प्रविष्ट गर्नुहोस्!
कृपया आफ्नो नाम यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस्